Gépkocsivezető állás "C" kategóriás jogosítvánnyal, nemzetközi sofőr munka egri cégnél azonnali kezdéssel

Archer-Trans Kft.
Svájc, Németország, Ausztria
Nettó 25 000 Ft - 25 000 Ft / Nap
2022. 03. 30.

12-18  tonnás ponyvás, emelő hátfalas teherautókra keres C kategóriás jogosítvánnyal, GKI kártyával rendelkező önmagára és a munkakörnyezetére igényes sofőrt, nemzetközi árufuvarozással foglalkozó egri cég azonnali kezdéssel.

Feladatok

  • Rakodás, adminisztráció, gépjárművezetés.

Elvárások

  • Önmagára, gépjárművére és környezetére igényes, megbízható sofőrt keresünk.
  • AETR szigorú betartása.
  • Pályakezdő sofőröket is várunk.

Előnyök

  • Tapasztalat nem feltétel.
  • Minden hétvége otthon, vagy bármilyen más munkarend is választható
  • Sofőrbarát munkahely.

Amit kínálunk

  • Napi 25000 Ft nettó (kezdeti) bér + prémium
  • Szoros kapcsolat a fuvarirányítóval (állandóan elérhető irányítás és segítség)
  • Kocsigazdás rendszer
  • Fontos a kollégák szava, ezért egyéni kéréseket, igényeket figyelembe veszünk
  • egri-péceli-biatorbágyi telephely
  • Telephelyek közt transzefer

Amenyiben felkeltettük az érdeklődésedet várjuk jelentkezésed a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott