Panzióvezető állás bentlakással

Turizmus Brand Kft.
Gyöngyös
Bruttó 290 000 Ft - 340 000 Ft / Hónap
2022. 02. 21.

Mátrafüredi 14 szobás panziónkba panzióvezetőt keresünk.

Feladatok

  • foglalások kezelése (telefon, e-mail, walk-in, szállásközvetítő oldalak)
  • vendégek fogadása, tájékoztatása, elutaztatása, szükséges adatok rögzítése, számlázás
  • reggeliztetéshez szükséges élelmiszerek beszerzése, reggeliztetés lebonyolítása
  • takarítás a szobaasszony segítségével
  • kapcsolattartás beszállítókkal, mosodával, cégvezetéssel, könyveléssel
  • egyéb a panzió működése során adódó feladatok megoldása

Elvárások

  • szálláshelyen eltöltött min. 6 hónapos gyakorlat
  • szállodai szoftverek, okmányolvasó ismerete
  • legalább felhasználói szintű számtógépes ismeretek
  • jó feladatmegoldó képesség, barátságos személyiség, jó munkabíró képesség
  • angol nyelv legalább alapfokú ismerete

Előnyök

  • B kategóriás jogosítvány
  • saját autó (költségeket megtérítjük)
  • Hasonló munkakörben  szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Lakhatási lehetőség
  • Fix havibér + foglaltsággal arányosan emelkedő juttatások
  • mobiltelefon

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott