Irodai munkakörbe fiatalos hölgy munkatársat keresünk Egerben

Jelentkezni kizárólag a "Jelentkezem" gombra való kattintással lehet fényképes önéletrajzzal és fizetés megjelöléssel.

Egri székhellyel rendelkező cég / webshop irodai adminisztrátor munkakörbe megbízható, precíz és magabiztos munkatársat keres.

Termékpaletta: Vitaminok, Étrend-kiegészítők, Arc és Testápolás, Kozmetikumok, Egészséges életmód, Masszőr kellékek, Erotikus termékek és kiegészítők.

Minimum 1 hónapja regisztrált munkanélküli!

Feladatok

  • Saját webshopok rendeléseinek kezelése. (betanulás biztosított)
  • Ügyfélszolgálati telefon kezelése.
  • Üzletkötőink segítése háttérmunkával.

Elvárások

  • Minimum 1 hónapja regisztrált álláskereső
  • Fizetés megjelölése az önéletrajzban
  • Word, Excel ismerete
  • Internetes környezetben való könnyed eligazodás

Előnyök

  • Önálló és precíz pontos munkavégzés
  • Magabiztosság telefonos beszélgetésekben.
  • Egri lakóhely

Amit kínálunk

  • Azonnali kezdés.
  • Bejelentett 8 órás munkarend.
  • Hétköznap 08:00 - 16:00
  • Szombat - Vasárnap szabad.
  • Jó hangulatú csapat
  • Havi vitamin csomag
  • Finom kávé
  • COVID járvány alatt is biztos stabil és fejlődő munkahely.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott