Felszolgáló kollégát keresünk noszvaji Rozmaring Vendéglőbe

Felszolgáló kollégát keresünk a noszvaji Rozmaring Vendéglőbe.

Hosszú távra keressük új munkatársunkat, egész évben nyitva tartunk. Gyakorlattal rendelkező, és pályakezdők jelentkezésést is várjuk.

Munkahelyünk vírusálló, a bezárások alatt is üzemeltünk.

Önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk, további információ a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámon.

Feladatok

  • Vendégeink kiszolgálása.

Elvárások

  • Jogosítvány előny, de nem feltétel.
  • Minimális angolnyelvtudás hasznos.

Amit kínálunk

  • Bejelentett, teljes munkaidős állás.
  • Étkezés, kávéfogyasztás biztosított, cukrászatunkról 50%-os kedvezményes vásárlás.
  • Fix fizetés + forgalom utáni jutalék.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott