Bérszámfejtő, TB ügyintéző állás Egerben

Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Jó Pásztor Óvoda, AMI Intézmény
Eger
Bruttó 234 000 Ft - 290 000 Ft / Hónap
2021. 11. 03.

Egri általános iskola keres tapasztalattal rendelkező bérszámfejtő, TB ügyintéző munkatársat.

Feladatok

  • Az intézmény teljeskörű bérszámfejtési feladatinak ellátása. Munkaviszony keletkezésével és megszűnésével kapcsolatos bejelentési és bevallási kötelezettségek teljesítése.
  • Teljeskörű bér és járulék bevallási feladatok ellátása. Dolgozók adatainak nyilvántartása.
  • Kövedelemigazolások, statisztika, kimutatások elkészítése.
  • Kimenő számlák elkészítése.

Elvárások

  • minimum 2 éves bérszámfejtési tapasztalat
  • középfokú végzettség
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • alapvető kommunikációs képesség

Előnyök

  • Előny a bérszámfejtés területén szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • cafetéria
  • vidékről történő bejárás esetén bérlettámogatás
  • kiegészítő bérpótlék

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott