Recepciós - általános adminisztrációs munkalehetőség Egerben

Euro Campus Kft.
Eger
2021. 09. 29.

Egri székhellyel rendelkező, stabil hátterű, tiszta magyar tulajdonú vállalkozás keresi új munkatársát.

Családias légkörét megtartva nőtte ki magát a régió egyik meghatározó, több lábon álló szervezetévé.

Fő tevékenységi köre: építőipari generál kivitelezés.

Határozott idejű munkaszerződéssel keresi a következő pozícióra kollégát: Recepciós-általános adminisztrációs munkatárs.

Feladatok

  • Vállalati rendszer pénzügyi moduljának kezelése, használata, rendben tartása.
  • Kimenő és bejövő számlák, szerződések kezelése, iktatása.
  • Külső partnerekkel való kapcsolattartás.
  • Vendégek fogadása.
  • Egyéb nyilvántartási rendszerek vezetése, pénzügyi feladatok ellátása.
  • Titkársági feladatok ellátása (céges gépjárművekkel kapcsolatos adminisztráció, ügyintézés, szabadságok nyilvántartása, leltárvezetés stb.)

Elvárások

  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés, komplex látásmód.
  • Számítógépes programok (Excel, Word) felhasználói ismerete.
  • Legalább középfokú végzettség.
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Előnyök

  • Pénzügyi végzettség.
  • Vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai kihívások.
  • Fiatalos csapat.
  • Színvonalas munkakörülmények.
  • Fejlődési lehetőség.

Fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva lehetséges.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott