Felszolgáló pozícióban álláslehetőség Egerben

Gastroller Kft.
Eger
2021. 09. 28.

Korrekt forgalmú, stabil vendégkörrel bíró éttermünkbe keresünk a la carte gyakorlattal rendelkező agilis, munkájára igényes, önállóan is dolgozni képes FELSZOLGÁLÓ szakembert.

Kiemelt bérezést biztosítunk, változó munkarend mellett.

Az állás egész éves munkalehetőség egy jó hangulatú, igényes étteremben, lelkes, jól felkészült csapatban!

Jelentkezni személyesen az Étteremben, vagy a "Jelentkezem" gombra kattintva lehetséges.

Feladatok

  • Vendégek igényes és teljeskörű kiszolgálása.
  • Csoportok, rendezvények ellátása.
  • Kitelepülés esetén külső helyszínen való munkavégzés.

Elvárások

  • A la carte étteremben szerzett tapasztalat.
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete.
  • Precíz munkavégzés, kiváló kommunikációs képesség.
  • Szakmai alázat és szenvedélyektől  mentes életvitel.

Előnyök

  • B kategóriás jogosítvány.
  • További idegen nyelvek ismerete.

Amit kínálunk

  • Tiszta, igényes munkahely.
  • Szakmailag felkészült személyzet.
  • Kiváló kereseti lehetőség családias légkörben.

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Egyéb

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott