Ifjúsági koordinátor álláslehetőség

Eger Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala állást hirdet ifjúsági koordinátori munkakörre

Munkavégzés helye: Az IFI Pont- ifjúsági Információs és Tanácsadó Iroda, 3300 Eger Dobó tér 7-9.

A pályázat beadási határideje: 2021. augusztus 31.

A pályázat elbírálásának határideje: 2021. szeptember 30.

A munkakör az elbírálást követően azonnal betölthető.

A munkakörrel kapcsolatban felvilágosítást ad: Rózsa Beatrix

A pályázat beadási módja:

  • postai úton:

Eger Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala 3300 Eger, Dobó I. tér 2.

Rózsa Beatrix részére

A borítékra fel kell tüntetni: IFI Pont álláspályázat

A pályázat tartalmazza az iskolai végzettséget igazoló dokumentumok másolatait, nyelvtudást igazoló dokumentumok másolatát, önéletrajzot.

Feladatok

  • Pályaorientációs tanácsadás egyéni és csoportos formában.
  • Életvezetési tanácsadás.
  • Ifjúsági közösségek szakmai támogatása, koordinálása és folyamatos kapcsolattartás.
  • Ifjúsági közösségi életet fejlesztő programok szervezése és lebonyolítása.
  • Ifjúsági érdekképviselet kialakításának támogatása és elősegítése.
  • Szakmai kapcsolatrendszer bővítése és fenntartása ifjúságügyi területen.
  • Részvétel a helyi ifjúságpolitikai célkitűzések megalkotásában, megvalósításában.
  • A munkakör napi 8 órában kerül betöltésre, időszakos hétvégi munkavégzés előfordul.

Elvárások

Elvárások:

  • magyar állampolgárság
  • cselekvőképesség
  • büntetlen előélet
  • Iskolai végzettség: szociálpedagógus, ifjúságsegítő, pszichológus, szociális munkás, közösségszervező
  • MS Office irodai programok felhasználói szintű ismerete

Elvárt kompetenciák:

  • kiváló szintű kommunikációs és szervezői készség
  • jó problémamegoldó képesség
  • együttműködési készség, csapatmunka
  • kreativitás
  • önállóság

Előnyök

  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Részvételi lehetőség nemzetközi ifjúsági együttműködésekben
  • Pozitív munkahelyi légkör és kiváló munkakörülmények
  • Fizetés megállapodás szerint

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium
  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott