Gombatermesztő technológus állás Demjénben

Magyar Gomba Kertész Kft.
Demjén
Bruttó 300 000 Ft / Hónap
2021. 08. 05.

Cégünk hosszútávú munkavégzésre szakirányú végzettséggel, rendszerben és folyamatokban gondolkozó, gyártási tapasztalatokkal rendelkező kollégát keres kiemelt bérezéssel.

Feladatok

  • gombatermesztési feladatok ellátása
  • betelepítés, termesztés monitorizálása és szabályozása
  • higiéniai előírásoknak való megfelelés
  • 10-15 fős munkacsoportok koordinálása
  • jegyzőkönyvek vezetése, adminisztratív feladatok ellátása
  • együttműködés és kapcsolattartás a termesztésben résztvevő üzemekkel és csoportvezetőkkel

Elvárások

  • szakirányú felsőfokú végzettség (biomérnök, élelmiszermérnök, biológus, agrármérnök, kertészmérnök)
  • növénytermesztésben szerzett tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • rugalmas időbeszotáshoz való alkalmazkodás, jó kommunikációs készség

Előnyök

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • méréstechnikai ismeretek (FANCOM)
  • műszaki érzék
  • angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés, kiegészítő juttatások
  • stabil hátterű folyamatosan fejlődő vállalat
  • feljődés, továbbtanulási lehetőségek

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető