Nemzetközi fuvarozásra sofőrt keresünk Eger és környékéről

Archer-Trans Kft.
Eger
2021. 07. 02.

Szeretnénk egy új sofőr kollégát alkalmazni egy 40 tonnás (ponyvás, hálófülkés) autóra.

Hosszútávú partnerséget szeretnénk egy önmagára és munka környezetére igényes, felelősségteljes munkavállalóval.

Munkarend terén szabad a választás.

Úgy is lehet, hogy minden hétvége otthon, de lehet hosszabb utakra is menni, illetve tetszés szerint kombinálni.

Annyit azért érdemes tudni, hogy a rövid utaknál - bármennyire is törekszünk rá, hogy ne legyen - előfordulhat 1 napos csúszás a hazaérkezés tekintetében.

Gyűjtőfuvarozást végzünk az alábbi országokban, Ausztria, Svájc, Németország, Olaszország, Franciaország, Hollandia, Belgium, Szlovénia, Csehország.

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésedet, várjuk jelentkezésed Egerből és környékéről, az oldalon keresztül.

Feladatok

  • vezetés, a törvényi szabályozásnak megfelelő idő betartásával
  • esetenként rakodás, áru mozgatása
  • árurögzítés
  • adminisztráció

Elvárások

  • AETR ismerete
  • "C+E" kat. jogosítvány

Előnyök

  • Tapasztalat
  • Nyelvtudás
  • Nem dohányzó

Amit kínálunk

  • Napi 25000 Ft nettó (kezdeti) bér+ jutalék
  • Szoros kapcsolat a fuvarirányítóval (állandóan elérhető irányítás és segítség)
  • Kocsigazdás rendszer
  • Fontos a kollégák szava, ezért egyéni kéréseket, igényeket figyelembe veszünk
  • egri-péceli-biatorbágyi telephely

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott