Gépkocsivezető állás Egerben

Agria Drink Kft.
Eger
Bruttó 270 000 Ft / Hónap
2023. 05. 23.

Szeretnél fontos része lenni a pörgős mindennapoknak? Egy igazán központi szerepre keressük a megfelelő kollégánkat. Cégünk egyik alappillére a kiszállítás, amihez olyan jó kedvű, barátságos és teherbíró GÉPKOCSIVEZETŐT keresünk, aki nem szeret monoton lenni. Benne lehetsz a logisztikai és kiszállítási körforgásban egyaránt, rengeteg embert megismerhetsz a munka során és ha nem az irodai gépek mögötti munkára vágysz, ez biztosan nem az. Cégünk arcaként is számítunk rád, hiszen partnereinknél Te képviselhetsz minket! Nem kérünk sokat; szeress és tudj dolgozni, akár csapatban is, megbízhatóságot és B kategóriás jogosítványt. Cserébe versenyképes fizetést, új és rendszeresen szervizelt autókat kínálunk, nem utolsó sorban szabad hétvégéket!

Ha magadra ismertél és szeretnél egy bizonyítottan fejlődő, biztos hátterű cégnél dolgozni, vedd ezt egy jelnek és jelentkezz! Küldd el fényképes önéletrajzodat!

Feladatok

  • Áru szállítása partnerek részére
  • Bizonylatolás
  • Visszáru kezelés
  • Pénzkezelés

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Megbízhatóság
  • Precizítás
  • Rugalmasság

Amit kínálunk

  • Béren kívüli juttatás akár 30.000 Ft Szépkártyára
  • Hosszú távú munkalehetőség több mint 20 éves múlttal rendelkező cégnél

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott