OSTOROSBOR Zrt. ostorosi telephelyére keres földügyi-és pénzügyi ügyintéző asszisztens munkatársat

Ostorosbor Zrt.
Ostoros
2021. 06. 17.

Az OSTOROSBOR Zrt. ostorosi telephelyére keres földügyi-és pénzügyi ügyintéző asszisztens munkatársat.

Feladatok

  • haszonbérleti szerződések kezelése
  • földügyi kimutatások készítése
  • termőföldekkel kapcsolatos ügyintézés, e-mailek, telefonok kezelése
  • termőfölddel kapcsolatos adminisztráció elvégzése
  • pénzügyi, számviteli munkatársak munkáinak támogatása

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • Windows Office felhasználó szintű ismerete (Word, Excel)
  • önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • jó kommunikáció és szervező készség

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • hosszútávú, biztos munkahely tanulási lehetőséggel

Fényképes szakmai önéletrajzot 2021. július 2-ig bérigény megjelöléssel kérjük elküldeni

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott