Termelési koordinátor állás Füzesabonyban

Pikopack Zrt.
Füzesabony
2021. 06. 16.

A Piko-Pet Food Kft. állateledel gyártó vállalkozás munkatársat keres az alábbi pozícióba:

termelési koordinátor

Munkavégzés helye: Füzesabony

Önéletrajzát az oldalon keresztül várjuk.

További információ telefonon kérhető. (a telefonszám bejelentkezés után tekinthető meg)

www.pikopack.hu

Feladatok

  • termeléshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése (jelenléti ívek, egyéb HR feladatok)
  • hatékonyság-növelő projektekben aktív részvétel
  • adatbázisok felépítése, karbantartása
  • a termelés beszállítói körével történő kapcsolattartás

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség ,  felhasználói szintű számítógépes  ismeret
  • Minimum 2-3 éves termelési  területen szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség, határozottság
  • Proaktív, dinamikus személyiség

Előnyök

  • angol  nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Kiváló munkahelyi körülmények
  • Versenyképes fizetés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott