Anyaggazdálkodó kollégát keresünk a Markhot Ferenc Kórházba

Anyaggazdálkodó munkatársat keres a Markhot Ferenc Kórház.

A foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő.

Jelentkezés módja: fényképes, szakmai önéletrajz (végzettséget igazoló okirat  másolat)

Levélben (postai úton: Markhot Ferenc Kórház - Gazdasági igazgatóság)

A cím bejelentkezés után tekinthető meg.

Feladatok

  • árajánlatkérések elkészítése
  • árajánlatok értékelése
  • megrendelések készítése
  • megrendelések teljesítésének ellenőrzése
  • számlák ellenőrzése
  • készletgazdálkodás
  • piackutatás
  • kapcsolattartás (szállítókkal, igénylőkkel)

Elvárások

  • magyar állampolgárság, egészségügyi alkalmasság
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány, büntetlen előélet
  • középiskolai végzettség
  • pontos, precíz munkavégzés, önállóság
  • megbízhatóság
  • felhasználói szintű számítógép ismeret

Előnyök

  • a hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • közbeszerzési ismeretek

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott