Áruszállító állás Egerben

KriszCar Trade Kft.
Eger
2021. 04. 08.

Késő esti ill. kora hajnali munkakezdéssel újszerű 3,5 t. hűtős kisteherautóra keresünk gépkocsivezetőt, áruterítéses munkakörbe tej-tejtermék kiszállítására.

Egri vagy Eger közvetlen környékéről várjuk a jelentkezéseket e-mailben vagy telefonon. A telfonszám bejelentkezést követően tekinthető meg.

Feladatok

  • Előkészített áruk figyelmes átvétele.
  • Az átvett áru gépkocsiba történő gondos berakodása.
  • Szállítólevélen szereplő áru pontos előkészítése a vevők részére.
  • Göngyöleg kezelése.

Elvárások

  • Jó fizikum!
  • Józan életmód!
  • Megbízhatóság!
  • B. kat. jogosítvány!
  • Csak azok jelentkezését várjuk akik dolgozni is szeretnének!

Előnyök

  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • BIZTOS hosszútávú munkalehetőség.
  • Kiemelt bérezés.
  • Újszerű gépkocsival történő munkavégzés.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott