Kerecsenden irodavezetői állás azonnali kezdéssel

Kerecsendi székhelyű, asztalos ipari cég, több, mint 20 éves múlttal, stabil elhelyezkedési lehetőséget kínál azonnali kezdéssel irodavezető munkakörben munkájára igényes, önállóan dolgozni tudó, megbízható szakember részére.

Fényképes önéletrajzokat motivációs levéllel együtt várjuk. Érdeklődni telefonon lehet. A telefonszám bejelentkezés után tekinthető meg.

Feladatok

  • irodai adminisztráció
  • bérszámfejtő és könyvelő munkájának támogatása
  • bank kezelése
  • számlázás, házi pénztár kezelése
  • fuvarszervezés
  • megrendelések rögzítése, kezelése
  • kapcsolattartás külföldi és belföldi partnerekkel
  • reklamációk kezelése
  • egyéb ad hoc jellegű feladatok

Elvárások

  • végzettség: érettségi vagy felsőfokú végzettség
  • számítógép erős felhasználói szintű ismetere
  • tárgyalóképes angol nyelv szóban és írásban
  • megbízható, önálló munkavégzés és döntéshozási képesség
  • jó problémamegoldó és kommunikációs készség
  • határozottság, kreativitás
  • nagyfokú precizitás

Előnyök

  • német vagy holland nyelvtudás
  • bútoripari cégnél, lapszabászatnál hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • biztos háttér, stabil munkahely
  • napi 8 órás bejelentett munka
  • kihívásokkal teli, felelősségteljes munkakör
  • bérezés megegyezés szerint
  • utazási költségtérítés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott