Szilvásváradi La Contessa Kastélyhotel**** Étteremvezetőt keres

Feladatok:

  • A szálloda vendéglátó  egységeinek színvonalas és gazdaságos üzemeltetése
  • Aktív részvétel a rendezvények, vacsorák lebonyolítása alatt
  • Irányítja és szervezi a felszolgálók munkáját
  • Beosztás írás
  • Árurendelés és készlet gazdálkodás
  • Motiválja, tréningezi a feslzolgálókat
  • Szoros együttműködés a szálloda többi részlegével

Elvárások

  • Szakirányú minimum középfokú végzettség
  • Több éves szakmai tapasztalat
  • Felhasználó szinten számítógépes ismeret
  • Legalább 1 idegen nyelv középfokú nyelvismerete
  • Kiváló kommunikációs és probléma megoldó képesség

Amit nyújtunk

  • Hosszú távú munkalehetőség egy biztos anyagi hátterű vállalatnál
  • Gyönyörű, elegáns munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés
  • Személyzeti szállás lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános