Szállodavezető munka Egerben felsőfokú végzettséggel

MARIENKA Panzió Kft.
Eger
2024. 05. 15.

Cégcsoportunk (Minaret Hotel illetve Végvári Hotel)  szállodavezető pozicióban álláslehetőséget hirdett.

Ha szeretne csatlakozni egy dinamikus és elkötelezett csapathoz, és úgy érzi, hogy megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes, önéletrajzát, motivációs levelét és bérigényét részünkre.

Feladatok

  • A szálloda teljes személyzetének irányítása, beosztása, felügyelete, ellenőrzése
  • új munkatársak betanítása, munkajogi szabályok betartása
  • Aktív szerep vállalása a szálloda értékesítési és üzemeltetési koncepciójának kidolgozásában és stratégiai döntések meghozatalában
  • az étterem tisztaságának és az általános HACCP előírások betartatása
  • a megrendelőkkel és a vendégekkel történő folyamatos kapcsolattartás
  • az étterem koordinálásával kapcsolatos operatív és adminisztrációs teendők
  • kiváló vendég kiszolgálás megtartása, fejlesztése
  • az étteremhez tartozó minden szükséges adminisztráció (áru, rendelés, bevételezés, leltár) zökkenőmentes lebonyolítása
  • nyitási és zárási feladatok
  • vezetőséggel való folyamatos együttműködés
  • A költségek ellenőrzése, folyamatos racionalizálása
  • A foglaltsági adatok, előrejelzések figyelemmel kísérése
  • Hiányzó sztenderdek és ellenőrzési rendszerek kialakítása, bevezetése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Szállodaiparban eltöltött minimum 5év szakmai, 3 év vezetői tapasztalat
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete szóban és írásban egyaránt
  • Professzionális számítógépes felhasználói ismeretek
  • Remek vezetői véna
  • Strukturáltság, jó kommunikációs készség
  • Magas szintű szervezőkészség, problémamegoldás és konfliktuskezelés
  • Megbízható, felelősségteljes személyiség
  • Kötetlen munkaidő

Előnyök

  • További idegen nyelv/nyelvek ismerete
  • Sabeeapp rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Személyzeti étkezés

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos
  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Közép vezető