Ügyfélkapcsolati, sales munka Egerben

Az Alacritas Felnőttképzési Intézet ügyfélkapcsolati, sales munkára munkavállalót keres 4-6 órás munkakörben.

Munkavégzés helyszíne: Eger belváros (Bajcsy-Zsilinszky utca)

Feladatok

  • Jelentkezőkkel való telefonos kapcsolattartás
  • Oktatási helyszínek, időpontok, tanfolyamok megszervezése
  • Vizsgák lebonyolítása
  • Online marketingstratégiák kezelése, kampányok szervezése
  • Közösségi média csatornák működtetése

Elvárások

  • precíz, pontos munkavégzés
  • word, excel alapos ismerete
  • közösségi médiák ismerete
  • megbízhatóság
  • önálló munkára való képesség
  • jó kapcsolatteremtő és jó kommunikációs készség
  • rendszerszemlélet
  • jogosítvány, saját gépjármű

Előnyök

  • hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • felsőfokú végzettség (nem szükséges szakirányú)
  • munkaügyi központ által támogatható státusz (pl. gyesről visszatérő, kezdő munkavállaló) vagy szja kedvezményt igénybe venni tudó munkavállaló (pl. több gyermekes)

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • rugalmasság, önálló munkavégzés, partneri munkakapcsolat
  • kellemes irodai környezet, fiatalos, lendületes csapatban
  • magas szintű infrastruktúra
  • tömbösített nyári és téli szabadság

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Munkarend

  • Általános