Karbantartó-lakatos munkatársat keresünk

Új Champignons Kft.
Demjén
Bruttó 210 600 Ft / Hónap
2021. 01. 11.

Lakatos végzettséggel rendelkező munkavállalók jelentkezését várjuk demjéni munkahelyre.

Cégcsoportunk épületeinek, gyártósorainak, berendezéseinek beállítása, javítása, karbantartása a feladat. Érdeklődni telefonon Reszegi László műszaki vezetőnél lehet a 0630/3983750 telefonszámon.

Bérezés megegyezés szerint.

Feladatok

  • Termelő berendezések termelőképességének fenntartása
  • Tervszerű karbantartás elvégzése
  • Hibaelhárítás, üzemzavaraok gyors elhárítása
  • Gépátlakítás a műszaki és termelési igényeknek megfelelően
  • Lecserélt gépegységek felújítása
  • Vasszerkezeti munkák elvégzése
  • Hegesztési feladatok

Elvárások

  • Gépszerelő vagy géplakatos végzettség
  • 2-4 év szakirányú szakmai tapasztalat
  • Ív- CO hegesztői végzettség előnyt jelent
  • Csapatorientáció, belső motiváció
  • Gyors döntéshozatal
  • Pontosság, precizitás
  • Nyitottság

Előnyök

  • Karbantartó munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés, melegétkezési lehetőség, stabil hosszútávú munkavégzés.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott