Irodai adminisztrátor, ügyintéző állás (pénzügy, számvitel) egri irodában

Extrafer Kft.
Eger
Nettó 150 000 Ft - 170 000 Ft / hónap
2020. 12. 04.

Irodánk a megnövekedett ügyfélkör miatt asszisztenst, számviteli ügyintézőt, adatrögzítőt keres főállásban, napi 8 órás munkavégzéssel.

Kezdés legkésőbb 2021.02.01.

Feladatok

  • nyilvántartások készítése, kezelése
  • adatrögzítés, iratrendezés
  • cégkapu és ügyfélkapu kezelés
  • árajánlat készítése
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás emailen vagy telefonon
  • Egyéb számviteli és pénzügyi adminisztratív feladatok ellátása, számlázás

Elvárások

  • kiváló problémamegoldó képesség
  • kiváló kommunikációs készség
  • magasszintű pontosság, precizitás, lojalitás, titoktartás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Word, Excel, internet)
  • önálló munkavégzésre való képesség

Előnyök

  • pénzügyi szakügyintéző szakirányú végzettség
  • mérlegképes könyvelői végzettség, ez nem feltétel hasonló munkakörben vagy irodában szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű Word és Excel ismeret
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés, monotónia tűrés

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • fejlődési lehetőség
  • modern, fiatalos munkakörülmények
  • rugalmas munkaidő családi probléma, betegség esetén

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Technikum
  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott