Társasházi ügyintéző álláslehetőség Egerben

Társasházak kezelésével foglakozó családi tulajdonban lévő vállalkozás társasházi ügyintéző pozícióba keres munkatársat az alábbi feladatok ellátására

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet. A jelentkezés határideje: 2020.11.15

Feladatok

  • társasházak műszaki üzemeltetési és karbantartási feladatainak koordinálása és ellenőrzése
  • ügyfélszolgálati feladatok ellátása (főként emailben történő koordinálása)
  • hibajelentések kezelése, belső CRM rendszerben történő rögzítése
  • adminisztrációs feladatok magasszintű ellátása
  • épületüzemeltetési szolgáltatások koordinálása, ellenőrzése, a felmerülő minőségi problémák kezelése
  • közgyűléseken való aktív részvétel biztosítása

Elvárások

  • ügyfélcentrikus, proaktív, jól kommunikáló személyiség
  • jó problémamegoldó és szervező készség
  • megbízható, munkájára igényes munkatárs
  • műszaki/hasonló területen szerzett 1-3 éves tapasztalat

  • előnyt jelent: felsőfokú végzettség (preferált: műszaki szakirány)
  • jogosítvány

Amit kínálunk

  • családi vállalkozás
  • előrelépési lehetőség
  • stabil, kiszámítható munka és munkakörnyezet
  • együttműködő csapat

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • OKJ

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott