Irodai munkatársat keresünk Egerben

Auto Magic Eger Kft.
Eger
Nettó 150 000 Ft / hónap
2020. 09. 30.

Irodai munkatársat keresünk egri kis fiatal csapatunkba, az AUTO MAGIC EGER KFT.-hez, hosszú távra, aki cégünknél lévő “papírmunkákat” és irodai munkákat elvégzi.

Bér: 150.000.-

Ha szeretnél jelentkezni, kérlek küldj egy fényképes önéletrajzot a "Jelentkezem" gombra kattintva.
Jelentkezési határidő: 2020.10.04.
Személyes találkozó: 2020.10.05.

Feladatok

  • Fő feladatok közé tartoznak az ügyfeleinkkel való kapcsolattartás, számlák kiállítása, könyvelővel való kapcsolattartás, anyag megrendelések leadása, árajánlatok készítése, utalások előkészítése, kisforgalmú pénztár kezelése, alvállalkozókkal való kapcsolattartás.

Elvárások

  •  Középfokú végzetség, precizitás, megbízhatóság,
  • Számítástechnikai ismeretek (email, word, Excel),

Előnyök

  •  B kategóriás jogosítvány,
  • Gépjármű szervizben szerzett tapasztalat.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott