Szakképzett repülőgép-szerelő,-repülőgép-műszerész állás Egerben

Steel Riders Kft.
Eger
2020. 09. 22.

STEEL RIDERS Kft.

Hazai és nemzetközi piacon egyaránt jól ismert helikopter gyártással és fejlesztéssel foglalkozó, dinamikusan fejlődő cég, csapatába szakembert keres az alábbi munkakör betöltésére:

Szakképzett repülőgép-szerelő,-repülőgép-műszerész

pozícióba.

Feladatok

  • Helikopter fejlesztésében történő aktív részvétel , alkatrészek összeépítése .
  • Hajtóművének és azok rendszereinek, törzsének,  egységének, üzemanyag-rendszerének, szigeteléseknek és tömörítéseknek ellenőrzése, karbantartása és javítása.
  • Megfelelő kéziszerszámok, berendezések és eszközök használata.
  • Karbantartási dokumentáció elkészítése, vezetése.

Elvárások

  • Repülőgép-szerelői vagy repülőgép-műszerészi végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Számítógép-kezelési ismeretek
  • Önálló munkavégzés, elhivatottság
  • Szakmai nyelv ellátásához szükséges angol nyelvtudás

Előnyök

  • Releváns, több éves szakmai tapasztalat
  • Autóépítésben ,modellépítésben  szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Családias munkakörnyezet, felelősségteljes és kihívást jelentő munka
  • Új technológiák megismerése
  • Stabil munkahely, hosszútávú munkalehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott