Termelési adminisztrátor munkakörbe kollégát keresünk Egerben

VILATI Gyártó Zrt.
Eger
2020. 09. 22.

A VILATI Gyártó Zrt. Eger, Faiskola út 9. Termelési Adminisztrátort keres.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével juttassa el a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Termelési - gyártási folyamatok adminisztrációs feladatainak ellátása
  • Rögzíteni a területéhez tartozó dolgozók napi munkaidővel kapcsolatos adatait (ledolgozott óra, kieső idő, túlóra, szabadság) a munkaidő nyilvántartó rendszerbe
  • A bérszámfejtés alapját képező dokumentumok, a táppénzes papírok az illetékes bérszámfejtő részére, a rögzített adatok helyességének egyeztetése, javítások elvégzése
  • Általános adminisztratív feladatok ellátása
  • Iratok, egyéb dokumentumok szakszerű kezelése, tárolása

Elvárások

  • Középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előnyt jelent)
  • MS Office és kiváló Excel ismeretek
  • Pontosság, precizitás

Előnyök

  • Felsőfokú végzettség
  • HR munkában szerzett gyakorlat

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria
  • Munkába járási támogatás (ha nem helyi lakos)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott