Az egri székhelyű Imola Cégcsoport pályázatot hirdet üzemeltetési asszisztens pozíció betöltésére

Imola Építő Kft.
Eger
2020. 08. 31.

Az Imola Cégcsoport 1991 óta aktív szereplője Eger város és Heves megye gazdasági életének. A Cégcsoport fő tevékenysége az építőipari tervezés, generál kivitelezés, projektvezetés, emellett létesítmények üzemeltetése és vendéglátás területén is sokéves tapasztalattal és jelentős referenciákkal rendelkezik.

Bővebb információ a cégcsoportól a http://www.imolanet.hu/ weboldalon található.

Feladatok

  • Az üzemeltetési vezető munkájának operatív és adminisztratív támogatása
  • Cégcsoporton belüli szerződések (közüzemi, szolgáltatói, vállalkozói stb.) előkészítése, naprakész nyilvántartása, kezelése
  • Kimutatások, nyilvántartások készítése és folyamatos vezetése a szervezet és dokumentációk tekintetében
  • Irattározás, egyéb adminisztráció

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség gazdasági, jogi vagy műszaki területen
  • Legalább 3 év releváns tapasztalat
  • Magas szintű precizitás és dokumentáció kezelési képesség
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • Diszkrét, megbízható, lojális személyiség
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • MS Office ismerete (Excel, Word)

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, stabil, biztonságos munkahely
  • Családias munkahelyi légkör
  • Versenyképes jövedelem
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános