Vendéglátás

Szállodai recepciós állás (nappalos) Noszvajon

Munkavégzés helye: Noszvaj
2020. 07. 23. 09:22

Noszvaji **** superior szállodába keressük új recepciós kollégánkat nappali műszakba, időszakos munkára

Feladatok:

  • vendégek fogadása, tájékoztatása
  • beérkező telefonhívások, e-mailek, foglalások, visszaigazolások kezelése
  • felmerülő problémák kezelése
  • a vendégek fizettetésével kapcsolatos feladatok elvégzése

Elvárások:

  • gyakorlott számítógép használat, Office és Hostware programok ismerete
  • egy idegen nyelv ismerete (angol preferált) - szóban és írásban is
  • megbízhatóság
  • kedves, mosolygós, gyermekszerető személyiség
  • segítőkész, udvarias magatartás
  • ápolt külső, jó megjelenés
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • vendégközpontú gondolkodás
  • lojalitás

Előnyök:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • időszakos munka
  • megbízható munkáltatói háttér
  • versenyképes jövedelem
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése