Bérszámfejtő és TB ügyintéző állás Egerben

Betonbauer West Kft.
Eger
2020. 04. 17.

Egri székhelyű cég azonnali kezdéssel német nyelvismerettel rendelkező, szakirányú végzettséggel  bérszámfejtő és TB ügyintéző munkakörben munkatársat keres.

Hosszú távú munkalehetőség, családias légkör, azonnali kezdés!

Önéletrajzát a bérigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Feladatok

- bérszámfejtési és TB kifizetőhelyi feladatok teljes körű ellátása

- be- és kilépő munkavállalók teljes körű adminisztratív ügyintézése

- nyilvántartások vezetése, adatszolgáltatások elkészítése, személyi anyagok kezelése

- munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása

- hatályos jogszabályi környezet figyelemmel kísérése, alkalmazása (adó, munkaügy, tb-törvény)

Elvárások

- szakirányú végzettség (tb és bérügyintézői szakképesítés)

- legalább 1 éves teljes körű bérszámfejtésben szerzett tapasztalat

- munkaügyi, társadalom és nyugdíjbiztosítási, valamint adójogszabályi ismeretek

- precizitás, önállóság, jó stressztűrő képesség, magas fokú proaktivitás

- Office 365 programok, elsősorban excell ismerete

- középszintű német nyelvtudás

Amit kínálunk

- 8 órás munkaszerződés

- felelősségteljes, kihivásokkal teli munkakör

- stabil háttér

- versenyképes jövedelem

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott