Nemzetközi teherautó sofőr állás C kategóriás jogosítvánnyal rendelkezőknek

Archer-Trans Kft.
Eger
Nettó 16 000 Ft - 17 000 Ft / Óra
2021. 01. 29.

Szeretnénk egy új sofőr kollégát alkalmazni egy 18t emelőhátfalas autóra.

Hosszútávú partnerséget szeretnénk egy önmagára és munkakörnyzetére igényes, felelősségteljes munkavállalóval.

Munkarend terén szabad a választás. Úgy is lehet, hogy minden hétvége otthon, de lehet hosszabb utakra is menni, illetve tetszés szerint kombinálni.

Annyit azért érdemes tudni, hogy a rövid utaknál - bármennyire is törekszünk rá, hogy ne legyen - előfordulhat 1 napos csúszás a hazaérkezés tekintetében. Gyűjtőfuvarozást végzünk az alábbi országokban, Ausztria, Svájc,Németország,Olaszország,Franciaország, Hollandia,Belgium, Szlovénia, Csehország.

Feladatok

  • Gyűjtőfuvarozás, rakodás, árúrögzítés, árú mozgatás a platón, adminisztráció

Elvárások

  • "C" kat jogosítvány

Előnyök

  • Tapasztalat
  • Nyelvtudás
  • Emelőhátfal vizsga
  • Füstmentesség

Amit kínálunk

  • Szoros kapcsolat a fuvarirányítóval, kocsigazdás rendszer, egyéni kéréseket igényeket figyelembe veszünk, egri-péceli-biatorbágyi telephely

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott