Szállítás, fuvarozás

Nemzetközi teherautó sofőr állás C kategóriás jogosítvánnyal rendelkezőknek

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Eger
Fizetés: Nettó 16000 - 17000 / nap
2020. 03. 16. 11:41

Szeretnénk egy új sofőr kollégát alkalmazni egy 18t emelőhátfalas autóra.

Hosszútávú partnerséget szeretnénk egy önmagára és munkakörnyzetére igényes, felelősségteljes munkavállalóval.

Munkarend terén szabad a választás. Úgy is lehet, hogy minden hétvége otthon, de lehet hosszabb utakra is menni, illetve tetszés szerint kombinálni.

Annyit azért érdemes tudni, hogy a rövid utaknál - bármennyire is törekszünk rá, hogy ne legyen - előfordulhat 1 napos csúszás a hazaérkezés tekintetében. G

yűjtőfuvarozást végzünk az alábbi országokban, Ausztria, Svájc,Németország,Olaszország,Franciaország, Hollandia,Belgium, Szlovénia, Csehország.

Feladatok:

  • Gyűjtőfuvarozás, rakodás, árúrögzítés, árú mozgatás a platón, adminisztráció

Elvárások:

  • "C" kat jogosítvány

Előnyök:

  • Tapasztalat
  • Nyelvtudás
  • Emelőhátfal vizsga
  • Füstmentesség

Amit kínálunk:

  • Szoros kapcsolat a fuvarirányítóval, kocsigazdás rendszer, egyéni kéréseket igényeket figyelembe veszünk, egri-péceli-biatorbágyi telephely
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése