Adminisztráció, irodai munka

Irodai asszisztens állás Egerben

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Eger
2020. 02. 20. 14:49

Magyarország piacvezető HR szolgáltatója egri irodájába irodai asszisztens munkakörbe munkatársat keres napi 6/8 órás munkavégzésre.

Feladatok:

  • ügyfélszolgálat ellátása (ügyfelek segítőkész fogadása, kezelése, szükség esetén a projektvezető felé a probléma továbbítása)
  • toborzási feladatok: csoportos tájékoztató szervezése, megtartása, jelöltek kezelése a Probondban, online és offline hirdetések kezelése, statisztikák vezetése, aktuális nyitott pozíciókra a keresésekben való részvétel
  • útiköltségek kezelése
  • TP papír kezelése
  • postázással kapcsolatos feladatok ellátása

Elvárások:

  • min. középfokú végzettség
  • teljes munkaidő (részmunkaidő esetén min. 6 óra)
  • HR/irodai/ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat
  • magabiztos számítógépes ismeretek
  • proaktív, rugalmas
  • önálló munkavégzés, de képes csapatban is dolgozni
  • megbízható, precíz

Előnyök:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • megváltozott munkaképesség

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű munkaszerződés, három hónap próbaidővel
  • fiatalos, modern munkakörnyezet
  • hosszútávú munkalehetőség
  • versenyképes bérezés+ juttatási csomag
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése