Irodai asszisztens állás Egerben

Prohumán 2004 Kft.
Eger
2020. 02. 20.

Magyarország piacvezető HR szolgáltatója egri irodájába irodai asszisztens munkakörbe munkatársat keres napi 6/8 órás munkavégzésre.

Feladatok

  • ügyfélszolgálat ellátása (ügyfelek segítőkész fogadása, kezelése, szükség esetén a projektvezető felé a probléma továbbítása)
  • toborzási feladatok: csoportos tájékoztató szervezése, megtartása, jelöltek kezelése a Probondban, online és offline hirdetések kezelése, statisztikák vezetése, aktuális nyitott pozíciókra a keresésekben való részvétel
  • útiköltségek kezelése
  • TP papír kezelése
  • postázással kapcsolatos feladatok ellátása

Elvárások

  • min. középfokú végzettség
  • teljes munkaidő (részmunkaidő esetén min. 6 óra)
  • HR/irodai/ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat
  • magabiztos számítógépes ismeretek
  • proaktív, rugalmas
  • önálló munkavégzés, de képes csapatban is dolgozni
  • megbízható, precíz

Előnyök

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • megváltozott munkaképesség

Amit kínálunk

  • határozatlan idejű munkaszerződés, három hónap próbaidővel
  • fiatalos, modern munkakörnyezet
  • hosszútávú munkalehetőség
  • versenyképes bérezés+ juttatási csomag

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott