Adminisztráció, irodai munka

Adminisztratív munkatársnak álláslehetőség Egerben

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Eger
2020. 01. 13. 11:23

Vállalkozásunk Bortermeléssel és forgalmazással foglalkozik. Csapatunk támogatására keressük irodai asszisztens kollégánkat irodánkba.

Feladatok:

  • szállítmányokhoz tartozó dokumentációk kezelése
  • statisztikák vezetése a napi fuvarfeladatokról
  • számlázásra előkészítés
  • számlázás
  • számla egyeztetés a partnerekkel

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  •  irodai munkában szerzett minimum 1-2 éves gyakorlat
  • felhasználó szintű számítógépes ismeret, magabiztos World-, Excel kezelés
  • kiváló kommunikáció- és szervezési készség
  • logikus gondolkodásmód, precíz munkavégzés
  • csapatjátékos attitűd

Előnyök:

  •  B kategóriás jogosítvány megléte előnyt jelent!
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése