Autószerviz munkafelvevő adminisztrációs munkatársnak álláslehetőség Egerben

Az Unicar Autócentrum Szerviz Tanácsadót, Munkafelvevőt keres.

A jelentkezést önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva kérnénk!

Feladatok

  • Ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Munkafelvételi folyamat lebonyolítása , a hozzátartozó előjegyzés-kezelés elvégzése
  • Javítási feladatok ütemezése , követése
  • Ügyféligények rögzítése , probléma feltárás és tanácsadás .
  • Az ügyfelek folyamatos tájékoztatása a javítási folyamat során
  • Árajánlatok készítése.Adminisztrációs feladatok elvégzése
  • A szervizüzem munkájának koordinálása , a szerviz-kihasználtság fokozatos növelése.

Elvárások

  • Jó szervező- és problémamegoldó készség
  • Kiváló kommunikációs készség , ügyfélközpontú beállítottság
  • Együttműködő , motivált , megbízható személyiség
  • Felhasználói szintű számítás-technikai ismeretek

Előnyök

  • Legalább középfokú műszaki végzettség
  • Gépjármű szerviz munkafelvevői területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Kiváló rendszerlátó képesség , a munkafolyamatok gyors átlátása

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Családias munkahelyi légkör
  • Hosszú távú karrier
  • Szakmai fejlődés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott