Bérszámfejtő állás Noszvajon

Forrás Kft.
Noszvaj
2021. 02. 10.

Bérszámfejtésben jártas kollégát keresünk részmunka időben, noszvaji munkahelyre.

A jelentkezem gombra kattintás után kérem küldje el fényképes önéletrajzát.

Feladatok

  • munkaviszonnyal kapcsolatos adminisztráció
  • be- és kilépések, változások feldolgozása
  • munkaügyi, bérszámfejtési iratok szabályszerű kezelése, irattározása
  • munkaviszony, megbízási jogviszony egyszerűsített foglalkoztatás számfejtése
  • havi járulékbevallás, statisztika, táppénzes papírok elkészítése

Elvárások

  • Kulcs-Soft bérprogram ismerete
  • munkaügyi, hasonló területen 1-3 év tapasztalat
  • naprakészen ismeri a vonatkozó jogszabályokat
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • precízen, önállóan végzi munkáját
  • jó kommunikációs készség
  • határidők betartása

Amit kínálunk

  • Kellemes munkakörnyezet.
  • határozatlan idejű jogviszony, 4 órás munkaidő

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott