Vevőszolgálati munkatársakat keresünk Egerben

SKC-Solution Kft.
Eger
2019. 11. 12.

Hamarosan Karher Store szaküzlet nyílik Egerben, Heves Megyében

Tisztítástechnológiával foglalkozó cég két új munkatársat keres az alábbi pozícióra:

Vevőszolgálati Munkatársak

FELADATOK:

  • mintatermi kiszolgálás, termékek bemutatása
  • központi telefon (dedikált mobil telefon) kezelése és központi e-mailekre érkező megkeresések elosztása, nyomon követése, régi és új ügyfelek direkt hívásai, meghívók küldése
  • értékesítési folyamat ügyvitelének lebonyolítása (rendelés rögzítés, számlázás, kiszállítás nyomon követése)
  • reklamációkezelés
  • adminisztrációs tevékenységek, hirlevelek készítése, küldése, hirdetések feladása
  • szoros együttműködés a társosztályokkal (SKC-Solution Kft tevékenységei)
  • egyéb back office feladatok ellátása (KARCHER és SKC-Solution Kft tevékenységei)

ELVÁRÁSOK:

  • középfokú végzettség
  • Minimum 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • MS Office csomag felhasználói szintű ismerete
  • kiváló szóbeli-, és írásbeli kommunikációs képesség
  • SAP ügyviteli programok felhasználói szintű ismerete
  • ügyfél- és eredményközpontúság
  • nagyfokú önállóság, következetesség
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • terhelhetőség
  • "csapatjátékos"

ELŐNY:

  • felső fokú végzettség
  • angol nyelvtudás – minimum középfok (nyelvvizsga okirattal)
  • a termékek pakolása miatt elsősorban férfi munkaerő előnyben részesül
  • B kategóriás jogosítvány
  • Ajánlólevél hasonló területről

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes jövedelem
  • próbaidő utáni jövedelem emelése
  • változatos szakmai kihívások
  • csapatépítés, képzési lehetőség (évi pár alkalom)
  • stabil munkahely
  • két fővel, hétfőn 8.30-17.00-ig, kedden 8.30-17.00-ig, szerdán 8.30-18.00-ig, csütörtökön 8.30-17.00-ig, pénteken 8.30-17.00-ig, szombaton 9-12-ig tartó nyitva tartással, megosztott munkaidővel, 8 órás munkaidő beosztással/fő, 30 perces váltott ebédidővel

HATÁRIDŐK:

  1. Önéletrajz beadási határidő: 2019.11.30
  2. Első meghallgatás: 2019.12.04
  3. Felvételi megbeszélés – második alkalom, véglegesítés – munkatárs (pár) választó: 2019.12.10

MUNKAVÉGZÉS HELYE, ideje:

  • Heves Megye – Eger – Ipari park – SKC Holding irodaház
  • 2020 januárjától

Ha a pozíció felkeltette az érdeklődését , kérdése van vagy a kritériumoknak megfelelve szeretné pályázni, akkor küldje magyar nyelvű szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Többműszakos