Logisztikai és termelési asszisztens munkakör betöltésére keressük új kollégánkat Kerecsenden

Logisztikai és termelési asszisztens munkakör betöltésére keresünk kollégánkat.

A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:

  • végzettség: érettségi vagy felsőfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • angol és/vagy német nyelvtudás társalgási szinten szóban és írásban
  • jó szervező készség
  • terhelhetőség
  • precizitás, felelősségvállalás
  • önálló elemző és döntési képesség
  • AUTO CAD ismeret előny

Feladatok:

  • beérkező vevői rendelések fogadása, feldolgozása, dokumentációja
  • projektek elemzése, felügyelete
  • kapcsolattartás külföldi és belföldi vevőkkel
  • export-import ügyintézés
  • a gyártási folyamat zökkenőmentességének elősegítése
  • gyártási-szerelési folyamatok közben felmerülő problémák kezelése
  • kalkulációk, árajánlatok készítése
  • technikai támogatás a vevők részére
  • kapcsolattartás a gyártás és a vevők között az optimális gyártási paraméterek kidolgozása érdekében

Amit kínálunk:

  • változatos feladatok
  • nagyfokú önállóság
  • versenyképes jövedelem
  • stabil, hosszú távú munka
  • utazási költségtérítés

Fényképes önéletrajz elküldésével, a "Jelentkezem" gombra kattintást követően pályázhat az állás betöltésére.

Érdeklődni munkaidőben a következő telefonszámon lehet: +36 20 943 77 04

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános