Gépkocsivezető munkatársat keresünk belföldi fuvarozásra

Beton-termék Kft.
Eger
2019. 10. 16.

Egri építőipari cégünk gépkocsivezetőt keres nyerges szerelvényre, belföldi fuvarozásra.

Családias környezetben, lendületes, jó hangulatú csapat várja új tagját, aki szállítmányozási területen erősíti a cégünket.

Ha szeretne / szeretnél új embereket megismerni, tapasztalatot szerezni az építőiparban, akkor várjuk fényképes önéletrajzát / önéletrajzodat a "JELENTKEZEM" gombra vagy Jelentkezzen / Jelentkezz bátran a 20/317-8820-as telefonszámon!!

Állandó délelőtti munkaidő. (Reggel 7 órától délután 15 óráig.)

Feladatok

  • Építőipari anyagok, beton. sóder, homok szállítása cégen belüli munkálatokhoz, partnercégekhez, illetve magánszemélyeknek egyaránt.

Elvárások

  • C kategóriás jogosítvány
  • GKI kártya
  • Vezetési tapasztalat
  • Megfelelő fizikai erőnlét
  • Megbízhatóság és precizitás
  • Gyors, pontos, rugalmas munkavégzés

  • Jártasság 7,5 tonna feletti teherautóra belföldön vagy külföldön.

Amit kínálunk

  • Kiemelt bérezés megegyezés szerint.
  • Empatikus főnökség.
  • Hosszútávú biztos munkalehetőség.
  • A precíz, rugalmas munka megbecsülése.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott