Építőipari céghez irodai ügyintéző munkatársat keresünk Egerszalókra

A Thermál Építő Kft. 2010. augusztus 3. napján alakult, 100%-ban magyar tulajdonú, egerszalóki székhellyel rendelkező, családi vállalkozás, mely új kollégát keres.

Működési területünk széles körű: mélyépítés és földmunka; közműépítés, vízi létesítmények építése, útépítés, járdaépítés, emellett magasépítési munkák; építmények felújítása, építése, generál-kivitelezések.

A munkavégzés helye: Egerszalók

A munkakör a sikeres kiválasztás után, akár azonnal betölthető!

Új kollégánkat építőipari irodai ügyintéző munkakörben keressük, az alábbi feladatok elvégzésére:

  • általános adminisztrációs feladatok (levelezések, beszerzések, nyilvántartások, jelentések készítése)
  • bejövő, kimenő számlák kezelése (munkaszámokra való bontásban)
  • banki utalások (egyéb banki ügyintézések)
  • munkaügyi nyomtatványok kezelése
  • kapcsolattartás a vevőkkel, szállítókkal
  • az építési projektek kapcsán szerződések, teljesítési igazolások készítése, kezelése
  • műszaki előkészítővel és építésvezetővel való együttműködés

Elvárások:

  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • önálló- és csapatmunkára való alkalmasság, rugalmasság, precizitás
  • MS Office program felhasználó szintű ismerete

Előny:

  • építőipari technikus végzettség
  • építőiparban műszaki előkészítői vagy projektadminisztrátor munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség (határozatlan, teljes munkaidős)
  • versenyképes bérezés
  • céges autó és telefon
  • rugalmas, dinamikus csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát 2019. november 09.-ig küldje meg a "Jelentkezem" gombra kattintva (csatolt önéletrajz hiányában a jelentkezést nem tudjuk elfogadni).

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános