Irodavezető és pénzügyi munkatársat keresünk Eger és környékén

Álláshirdetés

Külföldi tulajdonban lévő, fiatal vállalkozás keres megbízható, precíz munkatársat az alábbi pozícióba:

  • Irodavezető és pénzügyi munkatárs

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Családias légkör
  • Rugalmas munkavégzés
  • Magas szintű informatikai és vállalati háttér
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, képzések

Feladatok:

  • Beérkező számlák iktatása a vállalati rendszerben
  • Szerződések előkészítése, iktatása
  • Kapcsolattartás a könyveléssel és az anyacéggel (angol és/vagy német nyelven)
  • A munkavállalókkal kapcsolatos anyagok kezelése
  • Az ügyvezető és a termelés adminisztratív támogatása
  • Irodavezetési teendők ellátása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (gazdasági, pénzügyi)
  • Legalább 2 év hasonló területen szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Magabiztos Office ismeretek
  • Német vagy angol nyelvtudás írásban és szóban (német előny)

Bérezés:

  • Megegyezés szerint, szakmai tapasztalat és végzettség alapján

Munkakezdés megegyezés szerint.

A fényképes önéletrajzot és motivációs levelet várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva október 15-ig.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános