Noszvaji szállodába felszolgáló pozícióban álláslehetőség

Nomád-93 Bt.
Noszvaj
2019. 09. 13.

Folyamatosan bővülő szállodánk éttermi csapatába keresünk energikus, ambíciókkal rendelkező új munkatársat.

Családi vállalkozás lévén elengedhetetlen a vendégszeretet és jó kommunikációs készség.

Az előrelépési lehetőség mindig adott, ha látjuk benned a felelősségteljes hozzáállást.

Nálunk csak mosolygós és kedves emberek dolgoznak, így alap, hogy te is az légy.

Feladatok

  • Szállóvendégek reggelinél, ebédnél és vacsoránál történő kiszolgálása.
  • Egyéb F&B feladatok elvégzése.

Elvárások

  • Elvárásunk, hogy minimális vendéglátói tapasztalattal rendelkezz, otthon érezd magad szállodai környezetben is.
  • Stressztűrő, jó probléma megoldó képesség feltétlen szükséges.
  • Kedves és jókedvű személyiség légy.

Előnyök

  • Előny ha több éves tapasztalattal rendelkezel
  • Idegennyelveket beszélsz (főleg angol/német)
  • Van saját autód

Amit kínálunk

  • Bejelentett főállású munkaviszony, korrekt bérezés.
  • Munkaidő alatt történő étkezés biztosítása.
  • Családias környezetben egy jó kedvű csapat tagja lehetsz.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános