Gyártást támogató adminisztrátort keres a Sanamöbel Kft. Kerecsenden

Sanamöbel Kft.
Kerecsend
2019. 08. 30.

Dizájn bútorok gyártásával foglalkozó, közel 100 fős kerecsendi székhelyű vállalatunk csapatába várjuk leendő kollégánkat.

Ha szeretnél hosszútávon dolgozni és fejlődni egy lendületes csapatban várjuk jelentkezésedet!

Cégünk dizájnbútorok gyártásával foglalkozik - korszerű technológia alkalmazásával - Németország és a Benelux államok bútorpiacaira.

Feladatok

 A feladataid a következők lesznek:

  • Kimutatások, nyilvántartások kezelése, adatok rögzítése
  • Kivitelezési folyamatok nyomon követése
  • Projekt dokumentumok teljes körű kezelése
  • Kapcsolattartás megrendelőkkel, társosztályokkal
  • Általános projekt-adminisztráció

Elvárások

Amire szükséged lesz:

  • Középfokú végzettség
  • Microsoft Office magas szintű ismeretére (Excel, Word, Project)
  • Általános felhasználói szintű számítógép ismeretre
  • Feladatorientált gondolkodásmódra
  • Rugalmasságra

Előnyök

Előnyödre lehet, ha:

  • Legalább középfokon beszélsz angolul
  • Közgazdasági szakképzettséged van

Amit kínálunk

  • Változatos feladatokat, fejlődési lehetőséget
  • Modern, könnyen elérhető iroda
  • Versenyképes fizetést
  • Támogató, együttműködő, fiatalos csapatot

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott