Diszpécser hölgy munkatársat keres a City Taxi

City-Eger Taxi Személyszállítók Egyesület
Eger
Bruttó 140 000 Ft / hónap
2019. 08. 07.

Keresünk csapatunkba diszpécser kolléganőt.

Megváltozott munkaképességűeket, rehabilitációs munkakörben is szívesen alkalmazunk.

Egyetemisták és pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Feladatok

  • Az utazni kívánók bejövő hívásának kezelése, zárt, csendes, tiszat irodai környzetben.
  • A fogadott hívások rögzítése.
  • A felvett rendelések továbbítás a taxis kllégák felé.

Elvárások

  • Számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs készség
  • Kellemes hang

Előnyök

  • Nyelvtudás
  • Egri lakhely

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidőben bejelentett foglalkoztatás.
  • Belvárosi iroda, tömegközlekedéssel is jól megközelíhető munkahely.
  • Nyugodt könyezet, zárt belső udvar, gépkocsiparkolási lehetsőéggel.
  • Az iroda jól felszerelt: tv, internet hűtő, kévéfőző.
  • Önálló munkavégzés.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Többműszakos
  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott