Nemzetközi kamion sofőr munka egri cégnél szeptemberi kezdéssel

Archer-Trans Kft.
Eger
Nettó 480 000 Ft - 550 000 Ft / Hónap
2019. 07. 29.

Nyerges szerelvényre keres C+E kategóriás jogosítvánnyal, GKI kártyával rendelkező önmagára és a munkakörnyezetére igényes sofőrt, nemzetközi árufuvarozással foglalkozó egri cég szeptemberi kezdéssel.

  •  Tapasztalat nem feltétel.
  • Igény esetén inden hétvége otthon.
  • Sofőrbarát munkahely.

 Fizetés Nettó 480.000-550.000 Ft.

Jelentkezés emailben a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy telefonon: +3630/ 94 236 39

Feladatok

  • Vezetés, rakodás ellenőrzése,rakomány rögzítés, adminisztráció

Elvárások

  • Tapasztalat és nyelvtudás nem elvárás, de előny.
  • Jó kommunikációs készség, digitális eszközök kezelése (GPS, okostelefon stb),

Előnyök

  • Tapasztalat, német vagy angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Napi 24.000 nettó fizetés+prémium, folyamatos diszpécser támogatás

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott