Áruházi értékesítő munkakörbe munkatársat keresünk Egerben

Monolit Mester Kft.
Eger
2019. 07. 26.

Az ÉPÍTŐK ÁRUHÁZA és Fürdőszoba Szalon
fiatal, dinamikus értékesítői csapatának további bővítéséhez

Áruházi értékesítő munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok:

  • vásárlók (lakossági és kivitelezők stb.) magas szintű kiszolgálása
  • szaktanácsadás
  • az alap és kapcsolódó termékek értékesítése
  • adminisztrációs teendők elvégzése

Elvárások:

  • értékesítési területen szerezett tapasztalat
  • alapvető számítógépes ismeretek
  • vevőorientált, készséges, rugalmas hozzáállás
  • jó kommunikációs készség
  • pontos, precíz munkavégzés
  • megjelenésére és környezetére igényes

Előny:

  • korábbi szakmai tapasztalat értékesítés területén
  • kereskedelmi (eladó) végzettség

A munkavégzés helye: „ÉPÍTŐK ÁRUHÁZ és Fürdőszoba Szalon”, Eger, Mester u.5.

Jelentkezés: "Jelentkezem" gombra kattintva, fényképes önéletrajzzal, a pozíció megjelölésével.

Jelentkezési határidő: 2019.augusztus 15.

Amennyiben szereted a kihívásokat és hosszú távra tervezel: Jelentkezz!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános