Szállítót keresünk újságkötegek kézbesítőkhöz való eljuttatásához Heves megyei településekre

Oszlánczi és Társa Kézbesítő Bt.
Eger
Nettó 150.000 Ft - 180.000 Ft / hónap
2019. 07. 23.

Szállítót keresünk újságkötegek kézbesítőkhöz való eljuttatásához Heves megyei településekre az éjszakai órákra.

  • 31/331-2875 vagy
  • "Jelenetkezem" gombra kattintva

(körzetszám nem elírás)

Feladatok

A kötegek átvétele Egerben éjfél környékén, aztán körülbelül 20 környező településre való kiszállítása és adott ponton való lerakása.

Megteendő kilométer per nap: 180-200 km. 6 napos munkahét.

Elvárások

  • Saját gépjármű. Terjedelmét tekintve nem kell sok anyagot szállítani, ezért egy kis Suzuki is megfelel.  Alacsony fogyasztású autóval érdemes csinálni.
  • Józan életvitel a munkaidő alatt, megbízhatóság.

Előnyök

  • Éjszakai baglyoknak, vezetést szerető embereknek ideális.

Amit kínálunk

  • Nyugodt munkakör, kiegészítő munka jellegéből fakadóan lehet vállalni mellette mást is.
  • Társadalombiztosítási jogviszony.

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott