Logisztikai asszisztens állás Kerecsenden

Sanamöbel Kft.
Kerecsend
2019. 07. 02.

Logisztikai asszisztens

Sanamöbel Bútorgyártó Kft.

Dizájn bútorok gyártásával foglalkozó, közel 100 fős vállalatunk csapatába várjuk leendő kollégánkat. Ha szeretnél hosszútávon dolgozni és fejlődni egy lendületes csapatban várjuk jelentkezésedet!

Feladatok:

  • Vevői rendelések kezelése, rendezése
  • Kiszállításhoz kapcsolódó belső és külső dokumentáció adminisztrálása és feldolgozása
  • Kimutatások készítése
  • Szállítással kapcsolatos okmányok elkészítése
  • Szoros együttműködés a termelésben és a raktárban dolgozó kollégákkal

Amit keresünk:

  • Középfokú végzettség
  • Stabil informatikai ismeret
  • Hatékony, pontos munkavégzés
  • Önállóság

Előnyt jelent:

  • Német és/vagy angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Bérezés:

  • Megegyezés szerint tapasztalat és munkavégzési teljesítés arányában. (Jelentkezéskor bérigényt kérjük feltüntetni.)

Amit kínálunk:

  • érdekes, változatos feladatok
  • versenyképes fizetés és juttatás
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • bejárás támogatása

Munkaidő: Teljes munkaidőben

Munkavégzés helye: Kerecsend

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános