Gépkocsivezető "C kategóriás" jogosítvánnyal,nemzetközi sofőr munka egri cégnél azonnali kezdéssel

Paphegy Telekom Kft.
Eger
Nettó 325 000 Ft - 430 000 Ft / Hónap
2019. 06. 05.

18  tonnás ponyvás, emelő hátfalas teherautóra keres C kategóriás jogosítvánnyal, GKI kártyával rendelkező önmagára és a munkakörnyezetére igényes sofőrt, nemzetközi árufuvarozással foglalkozó egri cég azonnali kezdéssel.

  • Tapasztalat nem feltétel.
  • Minden hétvége otthon.
  • Sofőrbarát munkahely.

Az érdeklődőktől fényképes önéletrajzot a "Jelentkezem" gombra kattintva várunk,

vagy az alábbi telefonszámon:+36309423639

Fizetés Nettó 325000-430000

Feladatok

  • Rakodás, adminisztráció, gépjárművezetés.

Elvárások

  • Önmagára, gépjárművére és környezetére igényes, megbízható sofőrt keresünk.AETR szigorú betartása.
  • Pályakezdő sofőröket is várunk.

Előnyök

  • Nemzetközi fuvarban tapasztalat, német nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Folyamatos diszpécser támogatás, hétvégi itthon tartózkodás, kifogástalan állapotban lévő gépjárműpark.AETR szigorú betartása. Kategóriában előrejutási lehetőség.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott