Noszvaji szállodába szobalányoknak munkalehetőség

Nomád 93 Bt.
Noszvaj
Nettó 800 Ft - 1 000 Ft / óra
2019. 04. 23.

Noszvaji családi szálloda felvételt hirdet szobalány pozícióba.

A betöltendő állás bejelentett főállás, reggel 8-tól du.1/2 5-ig szól a munkaidő heti 5 napban.

Szálloda lévén a hétvégéken többnyire számítunk mindenkire, havi 1 alkalommal van lehetőség szabad hétvégére egyeztetést követően.

Feladatok

  • Szállodai szobák rendszeres takarítása, közösségi helyiségek tisztán tartása.
  • Alkalmanként a szálloda környezetének takarítása.

Elvárások

  • Nincsenek iskolai végzettségre irányuló elvárásaink, sőt nyelveket sem kell beszélni.
  • Számunkra sokkal fontosabb, hogy az adott munkavállaló kedves, szorgalmas és megbízható legyen.

  • Előny, ha volt már korábban hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod, ha otthonosan mozogsz szállodai környezetben.
  • Előny, ha helyi lakos vagy, vagy pedig a közelben laksz.

Amit kínálunk

  • Családias légkör, bejelentett állás, versenyképes fizetés, egyszeri étkezés biztosított.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott