Mérlegképes könyvelő állás Egerben

Euro Campus Kft.
Eger
2019. 04. 09.

az Euro Campus Kft.

13 éves múltra visszatekintő, egri székhellyel rendelkező, stabil hátterű, tiszta magyar tulajdonú vállalkozás. Családias légkörét megtartva nőtte ki magát a régió egyik meghatározó, több lábon álló szervezetévé. Fő tevékenységi köre: generál kivitelezés. Határozatlan idejű munkaszerződéssel keres a következő pozícióra kollégát:

Mérlegképes könyvelő

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • A cégcsoport érdekeltségi körébe tartozó társaságok teljeskörű könyvelése
  • Kapcsolattartás a könyvvizsgálóval
  • Adóbevallások határidőre történő elkészítése év végi zárási feladatok ellátása beszámolók összeállítása.
  • Jelentések elkészítése és beküldése.
  • Cégképviselet a hatóságok előtt.
  • Különféle belső pénzügyi nyilvántartások készítése
  • Beérkező bizonylatok formai és tartalmi ellenőrzése
  • Formai vagy tartalmi hibás bizonylatok visszaküldésének, javíttatásának menedzselése
  • Bérszámfejtés
  • Pénzügyi adminisztratív támogatás biztosítása a cégen belül a munkatársak részére
  • Bankkal való kapcsolattartás
  • Banki utalások készítése
  • Számlázás

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Mérlegképes könyvelői képesítés.
  • Több mint 3 éves mérlegképes regisztráció.
  • Microsoft Word és Excel magabiztos használata.
  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat.
  • Számviteli és adózási szabályok, jogszabályok naprakész ismerete.
  • Megbízható, felelősségteljes, önálló munkavégzésre alkalmas személyiség.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Folyamatos szakmai kihívások.
  • Fiatalos csapat.
  • Színvonalas munkakörülmények.
  • Fejlődési lehetőség.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Több éves cégcsoportnál szerzett munkatapasztalat
  • RLB program ismerete
  • Vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat

fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos