Műszaki előkészítő pozícióban álláslehetőség Egerben

Monolit Mester Kft.
Eger
2019. 02. 18.

Egri, építőipari, stabil hátterű magyar tulajdonú vállalkozás, megnövekedett 2019.évi feladatainak ellátásához műszaki előkészítő kollégát keres.

Feladatok

  • szerződések összeállítása, kezelése, műszaki tartalmának ellenőrzése
  • beszállítók, alvállalkozók versenyeztetése
  • anyagjegyzékek készítése, anyagrendelések
  • kapcsolattartás tervezőkkel, vállalkozókkal
  • projektvezetők napi munkájának támogatása
  • havi felmérések, elszámolások készítése
  • a munkakörhöz tartozó adminisztratív feladatok ellátása (ártükrök készítése, nyilvántartások vezetése stb.)

Elvárások

  • technikus, s-vagy építészmérnöki végzettség
  • költségvetés készítő program ismerete, gyakorlott használata
  • felhasználó szintű számítógépes (WORD, EXCEL) ismeretek
  • önállóság, rugalmasság, precizitás
  • nagy terhelhetőség, rugalmasság
  • jó problémamegoldó képesség

  • építőiparban előkészítői/építésvezetői munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • a cég növekedéséből eredő folyamatos szakmai kihívás
  • hosszú távú munkalehetőség
  • dinamikus, fiatal csapat
  • munkavégzés helye: Eger
  • munkaviszony: határozatlan idejű
  • munkaidő: teljes

Fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva 2019.február 28-ig.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános